- CRISP Maastricht - https://crispmaastricht.nl -

Personen & Aandachtsgebieden

Naam Functie Aandachtsgebieden
Allert Andela

 

a.andela@maastrichtuniversity.nl [1]

 

Hoofd Facilities – Huisvesting

 

– Arbo

 

– Gebouwbeheer

 

– Diensten en Centrale onderzoeksvoorzieningen

 

 

Josette Dolhain

 

j.dolhain@maastrichtuniversity.nl [2]

Assistant gebouwbeheer

 

Secretaris ARBO Commissie Randwyck

– Huisvesting

 

– Services

 

– Bewegwijzering

 

 

Peter Willemsen

 

p.willemsen@maastrichtuniversity.nl [3]

Arbo- en milieudeskundige – Registratie en documentatie Gevaarlijke Stoffen

 

– Arbeidshygiënist

 

 

Roger Bartholomé

 

roger.bartholome@maastrichtuniversity.nl [4]

 

Arbo- en milieudeskundige – Arbeidshygiënist i.o.

 

 

Natasja Kisters

 

n.kisters@maastrichtuniversity.nl [5]

 

 

Biologische Veiligheidsfunctionaris – UM, azM en BPCM
Vivian van Leeuwen

 

v.vanleeuwen@maastrichtuniversity.nl [6]

 

 

Biologische Veiligheidsfunctionaris – UM, azM en BPCM
Heleen Huyten

 

heleen.huyten@maastrichtuniversity.nl [7]

Algemeen coördinerend deskundige

 

 

Deze personen vormen samen de Stralingsbeschermingseenheid Randwyck (SBE)

 

 

 

SBE acteert namens het azM, UM, BPCM, Maastro Clinic en ZON-PTC

 

 

Ans Houben

 

ans.houben@maastrichtuniversity.nl [8]

 

Plv. Algemeen coördinerend deskundige

 

 

Stijn Lumeij

 

s.lumeij@maastrichtuniversity.nl [9]

Stralingsbeschermingsdeskundige

 

 

 

Lucien Beckers

 

lucien.beckers@maastrichtuniversity.nl [10]

Stralingsbeschermingsdeskundige